Hakkımızda

Özel AS  Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu diğer özel kurslar gibi M.E.B.'na bağlı olarak sürücü eğitimi veren özel eğitim kurumudur. Kurumumuz 1989 yılında faaliyete başlamış olup alanında uzman kadrosu ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Kurumumuz A2 (motosiklet), B (otomobil), E (otobüs), sınıfı ehliyet eğitimlerini, SRC 1-2-3-4 belgesi ve Psikoteknik Raporu gibi hizmetler sunmaktadır.

Özel AS  Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu kursiyerlerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi ve bu bilinçte olan profesyonel sürücüler yetiştirme amacıyla hizmet etmekte ve bu amaç doğrultusunda hiçbir fedakârlıktan kaçınılmamaktadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak, güler yüzlü nezih ve samimi bir kurs ortamı sunmaktadır.

Vizyonumuz
Toplumun, bize düşen yaşam kalitesini yükseltmek ve gelişimine katkı sağlayarak eğitim ve öğretimimizi, hizmetlerimizi sürücü eğitim ve  teknolojinin ulaştığı en son noktada bütünlük, dürüstlük içerisinde uygun ekonomik koşullarda siz değerli sürücü adaylarımıza sunmaktır. 

Misyonumuz
Kursumuzda eğitim alan adaylara bakış açımızın Eğitim ve Öğretim odaklı olması, insanın ve eğitimin önemini benimsemiş ve bunu kursiyerlerine aşılamayı gaye edinmiş,  eğitimi ve başarıyı en üst seviyeye çıkartmaktır.

Kalite Politikamız
• Eğitimde kaliteyi en üst seviyeye getirmek.
• Son model araçlarla eğitim vermek.
• Çağın ve teknolojinin getirdiği yeniliklerle çalışmak.
• Gelen misafirlerimize ciddi ve güven içerisinde eksiksiz bir şekilde bilgi ve  hizmet vermek.
• Eğitimde ehemmiyeti en üst seviyede tutmak.
• Yeniliğe ve değişime açık olmak.
• Genç, bilgili ve bilinçli profesyonel kadro ile sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz.  

"Her Sürücü Adayı Bizim (Sizin) ve Ailemizin (Ailenizin) Yarınını Belirler" Sloganıyla yaptığımız işin bilincinde, gerçek eğitim, kaliteli hizmet ve ileri sürüş teknikleri eğitimi vererek bilinçli sürücüler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz!..